Dövme yaptırmak güvenli mi?

Bir üstteki soruda da söylediğim gibi dövme yapılan alanın steril olması için çok fazla özen gösteren biriyimdir, bunun dışında kullanılan bütün malzemeler tek kullanımlık olup her seansta yeni ekipman kullanılır. Bu benim işim ve işimi doğru, güvenilir ve temiz yapmak sizden çok benim dikkat etmem gereken bir durum. 


HOW OLD DO I HAVE TO BE TO GET A TATTOO?

You must be at least 18 years of age

HOW MUCH DOES A TATTOO COST?

Final price is dependent on size, detail of the design, location on the body where it will be placed therefore i cannot give you a price quote beforehand if i don’t know the design.

HOW CAN I GET A PRICE QUOTE?

The best way to get an accurate price range is by sending me a detailed email about your tattoo in mind. In order for me to quote your idea, i need to consider the subject, size, placement on the body, detail, etc.

DOES IT HURT?

Yes! But in the best possible way. Your brain releases endorphins when you go through pain and your body loves endorphins, so yes, it hurts, but you’ll kinda like it. 

HOW LONG DOES A TATTOO TAKE TO HEAL?

It takes two weeks to “heal,” but it takes months for the skin to fully regenerate. 

HOW DO I CARE FOR MY NEW TATTOO?

Every tattoo artist has their own recommended care methods. You will be given an instruction card after you’ve been tattooed. 

WHAT FORMS OF PAYMENT ARE ACCEPTED?

I accept cash or paypal.

DO I NEED TO LEAVE A DEPOSIT IF I DECIDE TO SCHEDULE AN APPOINTMENT?

Yes. A 250 TL deposit is required to make an appointment. Deposits are non-refundable and non-transferable and will be applied to the final price of your tattoo. 

Dövme fiyatlarınız nelerdir?

Dövmelerin hepsi birbirinden farklı ve kendi tasarımım. Dolayısıyla standart bir “dövme fiyatlandırması” mevcut değil. Daha önceden yapılmış olan dövmelerin fiyatlarını sormak yerine aklınızdaki fikri detaylı bir şekilde (nedir, nereyedir, ne boyuttadır vs gibi) mail yolu ile anlatırsanız sizin için özel olarak tasarlanacak bu dövme için yaklaşık  bir fiyat bilgisi verebiliriz.

 

Mail attım dönüş yapmadınız hala?

Gelen maillerin hepsi, mutlaka, en geç 2 gün içerisinde yanıtlanmaktadır. Beklerken göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış için şimdiden teşekkür ederiz. 

İstediğim zaman stüdyo'ya gelip aklımdaki dövmeyi size anlatabilir miyim?

Stüdyom, haftaiçi 10:00 - 18:00 saatleri arasında herkese açıktır ama randevu sistemi ile çalıştığımdan  geldiğiniz zaman başka bir müşteri ile ilgileniyor olma olasılığım çok yüksek. Bu yüzden randevu alarak ya da önceden haber vererek gelmeniz, sizinle daha verimli ilgilenebilmem ve sizi bekletmemem açısından harika olacaktır. 

Randevuya arkadaşlarımla birlikte gelebilir miyim?

Dövme yaparken sakin ve steril bir ortamda çalışmak özen gösterdiğim en önemli konular. Bu sebeple yanınızda 1’den fazla kişiyle gelmemenizi rica ederiz. 

Yapmış olduğunuz bir dövmeyi tekrardan yapıyor musunuz?

Yapmış olduğum dövmelerin neredeyse hepsi müşterilerimin istekleri doğrultusunda, onların fikirlerini yansıtacak şekilde tasarlıyorum. Bu yüzden aynı dövmeyi kesinlikle başka bir müşterime yapmıyorum.

Dövmemi/tasarımı ne zaman görebilirim?

Vermiş olduğunuz detay ve bilgi çerçevesinde hazırlamış olduğum çizimleri, önceden (haber vermek koşuluyla) istediğiniz zaman stüdyoya gelerek görebilirsiniz. Prensip olarak taslak çizimleri mail, whatsapp ya da sosyal medya kanalları ile paylaşmıyoruz.

HOW DO I BOOK AN APPOINTMENT?

You have to send a detailed email with a description of the design, some photo reference, and your preferred dates to schedule. This will enable me to process your request quickly and efficiently. Paragrafınızı buraya yazın.

Nasıl randevu alırız?

info@barisyesilbas.com adresine mail atarak ya da “burada” bulunan formu doldurarak randevu alabilirsiniz.

Kapora ne için alıyorsunuz ve bu ekstra bir ücret mi?

Alınan randevular için önceden ciddi bir hazırlık yapıyor, zaman ve emek harcıyor, yerine başka randevular almıyoruz. Randevu almış olmasına rağmen öncesinde haber vermeden gelmeyen müşterilerimize karşı bir önlem olarak kapora alıyoruz. Böylelikle randevular daha ciddiye alınıyor J Almış olduğumuz kaporaları, randevusunu minimum 24 saat önce iptal eden kişilere iade ediyoruz. Randevusuna gelen ve dövme yaptığımız kişilerden de bu rakamı düşerek ödeme alıyoruz.